Tehnilised soovitused

Tööstuslik saeliin Wood-Mizer TVS HD kaubaaluste tootmises

Tööstuslikud saeliinid, mida tuntakse ka kui Wood-Mizer Systemsi tootesarjana, on automatiseeritud lahendused saematerjali tõhusaks ja säästlikuks tootmiseks. Poola ettevõte Glinkowski töötab sellise liiniga alates 2021. aastast. Liini töötasid välja Wood-Mizeri insenerid konkreetsete ülesannete järgi ja uude süsteemi integreeriti ka juba olemasolevad tehaseseadmed.

Kuidas paigaldada sirged terad höövli lõikepeasse

Vaatame üle Wood-Mizeri höövel-freespingi lõikepeasse sirgete terade paigaldamiseks vajalike tööde järjekorra. Igal lõikepeal on neli pesa (terapesa), millest kaks on mõeldud ainult sirgete terade jaoks, ülejäänud kahte võib aga paigaldada kas sirgeid või profiilnuge, sõltuvalt puusepa tööülesandest.

Kuidas suurendavad saeveski kasumit servalõikurid ja multisaed

Servamispingid ja multisaepingid on mõeldud servamata laudade ühtlaseks ja tõhusaks saagimiseks, samuti prusside ja plokkide vajalikes mõõtudes valmistamiseks väga jäikade tolerantsidega ja pika aja jooksul. Servamispinki või multisaepinki saab kasutada iga saeveski, kus soovitakse suurendada tootlikkust, väljastada suurema kasumi saamiseks rohkem valmistoodangut ja muuta saagimine täpsemaks.

Kuidas hoida lintsaage

Lugege ettevõtte Wood-Mizer tehniliste spetsialistide soovitusi selle kohta, kuidas õigesti ja ohutult hoida lintsaage, et vältida võimalikke kahjustusi.

Kuidas tõsta saeveski tootlikkust ja puittoodete saagist

Wood-Mizeri masinatega on saeveski toodangu ja valmistoodete arvu kasvatamine lihtne ja mõistuspärane äri. Moderniseerige oma tootmist ja suurendage tootlikkust, lisades oma saeliinile tsirkulaarsed servalõikurid ja jaotuspingid.

Mida peate teadma Wood-Mizeri DoubleHARD lintsaagide kohta

Wood-Mizeri universaalsetel lintsaagidel DoubleHARD on oma valdkonna kõige usaldusväärsemate ja kvaliteetsemate tööriistade maine. DoubleHARDi saed said oma nime tänu sellele, et ettevõte Wood-Mizer kasutab nende valmistamiseks kõrgekvaliteetset terasesulamit ja tugevdab igat saehammast, kasutades elektromagnetilise induktsiooni meetodit. Tulemuseks on usaldusväärne saag, mis tagab kaks korda suurema vastupidavuse ja kaks korda pikema kasutusea teritamiste vahel, võrreldes saagidega, mis on valmistatud standardsest süsinikterasest.

Mobiilse saeraami teenused – kuidas see toimib?

Viis nõuannet kogenud Šoti mobiilselt saemehelt. Selleks, et mobiilsel saeraamil puidu saagimise kohta rohkem teada saada, vaadake täispikka intervjuud.

Kuidas vahetada saeraami rihmaratastel lintsaagi?

Saelindi vahetamine on lintsaemasina üks peamisi hooldustöid. Järgides alltoodud nõuandeid, saate kiiresti, ohutult ja õigesti paigaldada rihmaratastele uue tera.

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!