Tehnilised soovitused

Servamispingi EG800 ja mitmesaelise pingi MR200 võrdlus

Saematerjali tootmismahte on võimalik suurendada saagimise kiiruse ja tõhususe arvelt. Wood-Mizer pakub tootlikkuse suurendamiseks laia valikut saepinke. Saeettevõtte potentsiaali ärakasutamiseks võib esimene samm olla lintsaeraamile pikisuunalise servamispingi ja/või mitmesaelise pingi lisamine. Selles artiklis võrreldakse Wood-Mizeri kahte tööpinki: servamispinki EG800 ja mitmesaelist pinki MR200.

Väike lintsaepink või mootorsaega saeraam – kumb on parem valik?

Väikeste mõisate omanikel ja talunikel on vahel vaja saagida lahti mõned palgid, et saada laudu näiteks aia parandamiseks või kuuri ehitamiseks. Kuna palkide saagimine ei ole iseenesest keeruline töö ja vajadus selle järele tekib aeg-ajalt, kui on vaja krundilt eemaldada vanu või tugeva tuulega maha kukkunud kuivi puid, siis esimene pähe tulev mõte on kasutada majapidamises juba olemasolevat mootorsaagi, soetades vaid juurde seadmed palkide horisontaalseks saagimiseks. Võrdleme lintsaeraami ja mootorsaega seadet, et paremini mõista kahe saagimismeetodi erinevusi, eeliseid ja puuduseid.

Tööstuslik saeliin Wood-Mizer TVS HD kaubaaluste tootmises

Tööstuslikud saeliinid, mida tuntakse ka kui Wood-Mizer Systemsi tootesarjana, on automatiseeritud lahendused saematerjali tõhusaks ja säästlikuks tootmiseks. Poola ettevõte Glinkowski töötab sellise liiniga alates 2021. aastast. Liini töötasid välja Wood-Mizeri insenerid konkreetsete ülesannete järgi ja uude süsteemi integreeriti ka juba olemasolevad tehaseseadmed.

Kuidas paigaldada sirged terad höövli lõikepeasse

Vaatame üle Wood-Mizeri höövel-freespingi lõikepeasse sirgete terade paigaldamiseks vajalike tööde järjekorra. Igal lõikepeal on neli pesa (terapesa), millest kaks on mõeldud ainult sirgete terade jaoks, ülejäänud kahte võib aga paigaldada kas sirgeid või profiilnuge, sõltuvalt puusepa tööülesandest.

Kuidas suurendavad saeveski kasumit servalõikurid ja multisaed

Servamispingid ja multisaepingid on mõeldud servamata laudade ühtlaseks ja tõhusaks saagimiseks, samuti prusside ja plokkide vajalikes mõõtudes valmistamiseks väga jäikade tolerantsidega ja pika aja jooksul. Servamispinki või multisaepinki saab kasutada iga saeveski, kus soovitakse suurendada tootlikkust, väljastada suurema kasumi saamiseks rohkem valmistoodangut ja muuta saagimine täpsemaks.

Kuidas hoida lintsaage

Lugege ettevõtte Wood-Mizer tehniliste spetsialistide soovitusi selle kohta, kuidas õigesti ja ohutult hoida lintsaage, et vältida võimalikke kahjustusi.

Kuidas seadistada Wood-Mizeri höövel- ja freespinki

Selles õppevideos selgitatakse neljapoolsete höövel- ja freespinkide Wood-Mizer MP260 ja MP360 ning höövel-paksusmasina MP200 mõningaid enimlevinud seadistusi ja reguleerimisi.

Kuidas lintsaage ohutult karbist välja võtta

Tutvustame õppevideot, kuidas saeraami lintsaelehti lamedast karbist ohutult välja võtta ja masinal kasutamiseks ette valmistada.

Items 1 to 8 of 21 total

Page
Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!