Uudised

Wood-Mizer Open Days 2024: saemasinate uued arendused ja prototüübid

10.07.2024

2024. aasta juunis toimus Poolas Kolo linnas asuvas Wood-Mizeri peakontoris iga-aastane klientidega kohtumine, kus esitleti uusi saepinke, mobiilseid seadmeid ja saeliinide modifikatsioone.

MAAMESS Tartus 18.–20. aprillil 2024

10.04.2024

Ettevõte Oberts kutsub külastama iga-aastast põllumajandusele pühendatud üritust MAAMESS, mis toimub Tartus vahemikus 18.–20. aprill. Wood-Mizer / Oberts on näitusel väljas Eestis populaarsete sae- ja puidutöötlemispinkidega, samuti 2024. aasta uudistoodetega. Kui teil on talu, väikeettevõte, puidutöötlemisega tegelev töökoda või kui te olete käsitööline või tegelete puidutöötlemisega hobi korras, tulge Obertsi väljapaneku juurde.

Täielik hüdraulika, suurem funktsionaalsus ja rahulolu tööst – tutvuge uue saeraamiga Wood-Mizer LT20START

20.02.2024

Meie missioon oli luua saeraam, mis ühendab hüdraulika ja funktsionaalsuse uskumatult hea hinnaga. Saavutasime selle eesmärgi uue tööpingiga LT20START. See saeraam ühendab endas kõige uuemad tehnoloogiad ja praktilised lahendused, tagades puidu saagimisel erakordse kvaliteedi ja nõudmata seejuures suuri investeeringuid! LT20START vastab turu vajadustele, ühendades endas kõik selle, mida saetööde valdkonna professionaalid ootavad.

Kõige soodsama hinnaga Wood-Mizeri saeraamid LX50START ja LX50SUPER

24.10.2023

Ettevõte Wood-Mizer uuendas kõige soodsamate saepinkide sarja LX50, kohandades oma pakkumised vastavaks praegustele turutingimustele ja klientide ootustele. Uute versioonide lintsaepingid LX50START ja LX50SUPER on Wood-Mizeri kõige soodsamad saeraamid harrastajatele ja algajatele puidusaagijatele.

Wood-Mizer MS500 — universaalne lauapealne ketassaag, millel on formaat-juurdelõikuspingi funktsioonid

26.07.2023

Vastuseks suurenevale nõudlusele tänapäevaste lauapealsete tööriistade järele laiendas ettevõte Wood-Mizer oma puidutöötlemispinkide valikut ja lisas sinna suure funktsionaalsusega lauapealse sae Wood-Mizer MS500. See professionaalne pink on Euroopa inseneride ja kogenud puuseppade koostöö tulemus. See töötati välja, et rahuldada väikeste ja keskmise suurusega puidutöötlemisettevõtete igapäevast vajadust lõigata tõhusalt erinevaid puitplaate.

Paneelide ja puitplaatide professionaalseks lõikamiseks mõeldud formaatpink Wood-Mizer MS750

05.07.2023

Wood-Mizer laiendab oma puidutöötlemistoodete valikut täiustatud formaatpingiga, mis on mõeldud erinevate paneelide, vineeri ja puitplaatide lõikamiseks. MS750 on varustatud vastupidava malmist lõikeploki, lõikeketta ja alumiiniumist lükandlauaga. Masin on mõeldud puidutöökodadele ja mööblitootjatele, kes vajavad tõhusaid viise erinevate puitmaterjalide täpseks kalibreerimiseks ja lõikamiseks.

Mobiilse lintsaepingi Wood-Mizer LT20WIDE esitlus

07.06.2023

Wood-Mizer on LT20 sarja lintsaepinkidele lisanud WIDE-saepea valiku. LT20WIDE saeraami kasutuselevõtuga on Wood-Mizer lõpetanud WIDE-võimaluse juurutamise kogu oma LT saepinkide sarjale, mis hõlmab LT15, LT20, LT40 ja LT70 pinke.

Välja on tulnud Wood-Mizeri LT15 saeraami mobiilne versioon

07.10.2020

Wood-Mizer esitleb LT15 lintsaepingi uut versiooni, mis laiendab nende saeraamide kasutusvaldkonda, eriti puidu saagimise teenuste alal.

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!