Artiklid

Mobiilsed metsatööd rõõmuks, lõõgastumiseks ja teraapiaks

„Puidutööd Wood-Mizeriga on lõbusad! Need lõõgastavad ja neil on üldse teraapiline mõju,“ arvab John Scott, saemees USA-st Connecticuti osariigist.

Kui töö ja hobi langevad kokku: Rootsi puusepatöökoja lugu

„Kui sul on õnne ja sinu töö on ka sinu hobi, oled lihtsalt õnneseen, sest see pakub lõputuid tunde naudingut,“ räägib Rasmus Ström, puidutööline Rootsist. Tema Falköpingis asuv ettevõte kannab nime Ädelsnickaren, mis rootsi keeles tähendab „elegantne puusepp“.

Wood-Mizeri tööpingid aitavad suurendada majanduskasvu ja Pakistani naiste ärivõimalusi

Ettevõte Ciqam Green Solutions Private Limited, tuntud ka kui Ciqam, tegutseb Pakistani põhjaosas Hiina piiri lähedal Hunza orus. Ettevõtte nimi Ciqam tähendab burušaski keeles roheline – see värv sümboliseerib kasvu ja õitsengut. Ciqam püüab suurendada naiste õigusi ja võimalusi, edendada soolist võrdõiguslikkust ja panustada säästvasse arengusse.

Poola ettevõte saavutas Wood-Mizeri tööpingiga ärilise õitsengu

Poola ettevõtja Zygmunt Koss räägib sellest, kuidas õnn aitas tal leida meelepärase tegevuse ja kuidas ta saavutas tänu heale tehnoloogiale äris edu.

Ainulaadse puidust kabeli ehitamine USAs asuvas farmis

„Olen olnud ehitaja juba 40 aastat ja aastate jooksul ehitanud palju erinevaid asju. Kuid arvan, et see kabel on parim, mida olen kunagi teinud,“ räägib Bill Miskimen, Connecticutis asuva farmi omanik ja üks nendest, kes osales ainulaadse puidust kabeli ehitamises.

Kaks venda juhivad edukalt Rootsis pereettevõttest puusepatöökoda

Vennad Göran & Lennart Ståhl teevad puidutöid ning toodavad kvaliteetset saematerjali majade ehitamiseks ja viimistlemiseks. Oma tegevuses toetuvad nad eelkõige neljapoolsele hööveldus- ja freesimispingile MP260 ning õgvendus- ja paksushöövelpingile MP160.

Wilson Enterprises suurendab saeliiniga WB2000 tootmismahte

Michigani osariigis asuv ja 1985. aastal asutatud pereettevõte Wilson Enterprises toodab kvaliteetseid puidust tooteid koduste viimistlustööde, ehituse ja käsitööliste jaoks. Hiljuti investeeris ettevõte tööstuslikku saepinki Wood-Mizer WB2000, et saaks ise ümaraid palke ümber töödelda valmistoodeteks, mida pakutakse pea 5000 jaemüügi kaupluses üle kogu Ameerika Ühendriikide.

ARMASTATUD TÖÖ KOGU ELUKS – Rootsi puidutöötleja lugu

„Suurtes ehitusmaterjalide kauplustes on saematerjal kallis, kuid inimesed tahavad seda osta odavamalt. Siis tulingi mina ja valmistan oma klientide jaoks kõike – põrandaid, seinu, katusekatteid ja isegi spetsiaalseid iluliiste ajaloolistele hoonetele. Selliste esmaklassiliste toodete valmistamiseks kasutan 200 aasta vanusest metsast pärit puitu,“ räägib Hans Larsson, puidutöötleja Rootsi linnast Vansbrost.

Items 1 to 8 of 49 total

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!