Artiklid

Paatide ehitus Wisconsinis

Puusepal ja saemehel Joshua Swanil on USAs Wisconsinis kauni Ülemjärve kaldal oma töökoda, kus ta ehitab juba üle kahe aastakümne ainulaadseid puidust paate.

Lintsaepink LX50 päästab kooreüraski kahjustatud puitu

Väike saeraam majapidamises aitab päästa väärtuslikku puitu ja teeb elu põnevamaks, täites üksluised päevad sellise meeldiva tegevusega nagu palkide saagimine.

Armunud paar ehitas pärast kihlumist joogastuudio

USAs Colorado osariigis Salida linnas elav Parker Dunbar ehitas oma pruudile Jillayne'ile saepingiga Wood-Mizer LT15 joogastuudio.

Farm Saksamaal muutis saeraamiga Wood-Mizer LT70 oma tegevuse mitmekesisemaks ja suurendas tulusid

Saksamaa farmer Andreas Piehl juhib saeraami LT70, mis võimaldab tal mitte ainult ülal pidada farmi, vaid ka toota saematerjali kohalikule kogukonnale.

Mobiilsed metsatööd rõõmuks, lõõgastumiseks ja teraapiaks

„Puidutööd Wood-Mizeriga on lõbusad! Need lõõgastavad ja neil on üldse teraapiline mõju,“ arvab John Scott, saemees USA-st Connecticuti osariigist.

Kui töö ja hobi langevad kokku: Rootsi puusepatöökoja lugu

„Kui sul on õnne ja sinu töö on ka sinu hobi, oled lihtsalt õnneseen, sest see pakub lõputuid tunde naudingut,“ räägib Rasmus Ström, puidutööline Rootsist. Tema Falköpingis asuv ettevõte kannab nime Ädelsnickaren, mis rootsi keeles tähendab „elegantne puusepp“.

Wood-Mizeri tööpingid aitavad suurendada majanduskasvu ja Pakistani naiste ärivõimalusi

Ettevõte Ciqam Green Solutions Private Limited, tuntud ka kui Ciqam, tegutseb Pakistani põhjaosas Hiina piiri lähedal Hunza orus. Ettevõtte nimi Ciqam tähendab burušaski keeles roheline – see värv sümboliseerib kasvu ja õitsengut. Ciqam püüab suurendada naiste õigusi ja võimalusi, edendada soolist võrdõiguslikkust ja panustada säästvasse arengusse.

Poola ettevõte saavutas Wood-Mizeri tööpingiga ärilise õitsengu

Poola ettevõtja Zygmunt Koss räägib sellest, kuidas õnn aitas tal leida meelepärase tegevuse ja kuidas ta saavutas tänu heale tehnoloogiale äris edu.

Items 1 to 8 of 54 total

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!