Wood-Mizer Eestis

Te avasite Wood-Mizer Industriesi – maailma juhtiva mobiilsete ja statsionaarsete lintsaagimispinkide ja saelintide tootja – kodulehe.

Ettevõte SIA Oberts Riiast on Wood-Mizeri ametlik esindaja Eestis ja Lätis. Tarnime Eestisse mobiilseid ja statsionaarseid lintsaepinke, lintsaage ja teisi Wood-Mizeri puidutöötlemise seadmeid ning tööriistu.

"Eestis teatakse Wood-Mizeri lintsaeraame hästi, eriti väikesi, talunike jaoks mõeldud pinke LT15 ja LT20. Huvitav, et viimasel ajal helistatakse meile tihti ja küsitakse võimsamaid Wood-Mizeri masinaid. See on üleeuroopaline tendents: saematerjali tootjad on huvitatud saagimismahtude suurendamisest. Meie vaatevinklist annab see märku sellest, et ettevõtted vaatavad veendunult tulevikku", räägib Vilmars Jansons, SIA Obertsi omanik.

Puidu abil me suudame luua miljonitele inimestele parema maailma, täna ja homme. Stabiilne looduskasutus ja kasumlikkus – need on eesmärgid, milleni jõutakse koos Wood-Mizeri innovatiivsete puidutöötlemise lahendustega.

Mobiilsed ja statsionaarsed professionaalsed oranži liini saepingid loovad suuri võimalusi nii talunike kui ka väike- ja suurettevõtjate jaoks.

Tööstuslikud saagimisliinid ja seadmed Smart Log Processing võimaldavad igat liiki puidu töötlemise viia uuele, äritasandile, ja seda eeliste tõttu, mida võimaldavad kitsad lintsaed – need on väiksed ekspluatatsioonikulud ja suurem toodangumaht igast palgist.

Laia saelehega saagimisliinid, mis on konstrueeritud tööstusliku tootmise jaoks, on veel üks suund Wood-Mizeri arengus. Lisaks toodab Wood-Mizer erinevaid järkamispinke, servalõikureid, mitmepealisi lintsaage, höövelseadmeid, otsapinke, konveiereid ja palju muud.Wood-Mizer toodab laias valikus saelinte, mis võivad saagida igat liiki puitu. Alates ökonoomsetest süsinikterasest saelintidest kuni premium-klassi terasest lintideni, millel on kõvasulam- või bimetallotsikud – selline on Wood-Mizeri saeterade valik. Wood-Mizer on seniajani ainus saagimisseadmete tootja, kes ise toodab ka saage.

Kaasaegne tootmine

Kaasaegsed tootmisüksused Ameerika Ühendriikides ja Euroopas garanteerivad meie toodete maksimaalse kvaliteedi kättesaadava hinnaga igas maailma paigas. Premium-klassi terasel ja kõrge kvaliteediga komponentidel on esmajärguline tähtsus. LEAN-tootmise põhimõtted ja pidev täiustamine ettevõtte kõikides allüksustes, jätkuv uute lahenduste otsimine tehnoloogia ja toodete kvaliteedi parandamiseks – need on meie tootmise tunnusjooned. Range kvaliteedikontroll ja pidev arendustöö tootmise igas etapis, alates lähtekontseptsioonist ja väljatöötamisest kuni iga üksiku toote lõpliku koostamiseni.100 000+ Wood-Mizeri lintsaepinki töötab kõikjal maailmas

Omades filiaale viiel kontinendil ning rohkem kui sada volitatud edasimüüjat kõikjal maailmas, püüdleb Wood-Mizer oma klientide edu suunas. Meie rahvusvahelise müügi ja teeninduse spetsialistid annavad nõu, jagavad kogemusi ja pakuvad hooldust kohapeal kõikjal üle maailma.

Suurem osa Wood-Mizeri kliente töötab väikeettevõtjana, toetades nii oma peret, pakkudes teenuseid või kohaliku puidu ümbertöötlemist. Talunikud, puusepad ja käsitöölised saevad palke Wood-Mizeri pinkidel isiklikuks tarbeks või oma äri tarbeks. Nad kasvavad aktiivselt, arendades kohalikku majandust, tootes kasumit ja luues töökohti ning parendades elukvaliteeti igas maailma nurgas.

Me tahame Teil aidata teha õiget valikut, mis on kooskõlas Teie isiklike plaanidega, kui ambitsioonikad need ka ei oleks. Omandades Wood-Mizeri lintsaepingi, ostate Te rohkem kui lihtsalt toote – Teist saab Wood-Mizeri pere üks osa.

Koos Wood-Mizeriga on Teie äri tulevik kindel.

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!