Tellige MB200 Täispuidust Plaatide Lihvimise Seade ja saate 17,5% soodustust!

Pakkumine kehtib kuni 13. septembrini 2024.

Prindi see lehekülg Lisa võrdlusesse

MB200 Täispuidust Plaatide Lihvimise Seade

Laos
Täispuidust plaatide lihvimise seade
Suurte puitpindade tasandamiseks ja lihvimiseks mõeldud seade, mis on varustatud muutuva etteandekiirusega elektriajami, viie karbiidnoaga lõikepea ja orbitaalse lihvpeaga.
Kasutegurid
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Kirjeldus MB200 Täispuidust Plaatide Lihvimise Seade

SlabMizeri seade on mõeldud puitplaatide, tahvlite, laudade, tööpindade, pinkide ja muude puitmassiivist laiade materjalide efektiivseks tasandamiseks ja lihvimiseks minimaalsete töökuludega. Võrreldes traditsioonilise frees- või höövelpingiga tasandab SlabMizer laiema ja paksema materjali – kuni 1420 mm laia ja 203 mm paksu – veelgi lühema ajaga, kasutades reguleeritava etteandekiirusega lõikepea liikumissuuna juhtimist. Tootlikkuse suurendamiseks võib lisada 1520 mm pikki laua moodulpikendajaid, mis lubab töödelda ka pikemaid detaile.

Vastupidav keevitatud terasraam nelja reguleeritava pressiga hoiab materjali kindlalt paigal. Lõikesügavus seadistatakse käepideme abil, mis asub lõikepea peal. Hööveldussügavuse täpseks seadmiseks on skaala sammuks 0,4 mm. Ühe töökäiguga saab eemaldada alates 0,4 mm kuni 3,2 mm pinda.

Lõikepea lülitatakse sisse ja seda juhitakse elektrilise juhtpaneeli abil. Juhtimispult kinnitub terasest aluse külge ja sellel on pikk kaabel, nii et selle saab asetada masina mõlemale küljele. Juhtimiselemendid hõlmavad sisse-/väljalülitamist, muutuvat etteandekiirust ning X- ja Y-telje juhtkangi juhtimist materjali viimistlemiseks piki või vastu puitkiudu.

Lõikepea jaoks on olemas ka käsitsi juhtimisrežiim. Sellisel juhul muudetakse pea asendit pea paremal küljel asuva kahe tõukuri abil. Kui plaadi mõlemad pooled on hööveldatud, teostatakse 177-millimeetrise orbitaalse lihvpea otsiku abil silutöötlemist. Töötolm eemaldatakse lõikepea ülemises osas asuva 101.6 mm läbimõõduga ava kaudu, kuhu saab ühendada aspiratsioonisüsteemi.

Read More
Videod MB200 Täispuidust Plaatide Lihvimise Seade
Omadused MB200 Täispuidust Plaatide Lihvimise Seade

Lisainfo MB200 Täispuidust Plaatide Lihvimise Seade
Lisainfo
Võimsus
Mootor 2,9 kW (3,9 hj) Elektrimootor – 16 A, 3 × 400 V, 50 Hz
Saagimise Andmed
Maksimaalne hööveldussügavus 3.2 mm
Minimaalne hööveldussügavus 0.4 mm
Materjali maksimaalne laius 1420 mm
Max materjali pikkus 3962 mm
Materjali minimaalne pikkus 558 mm
Materjali maksimaalne paksus 203 mm
Materjali minimaalne paksus 12 mm
Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!