Kõige soodsama hinnaga Wood-Mizeri saeraamid LX50START ja LX50SUPER

Discover Wood-Mizer LX50START and LX50SUPER – the Best Price in Low-Budget Sawmills
24.10.2023

 

Ettevõte Wood-Mizer uuendas kõige soodsamate saepinkide sarja LX50, kohandades oma pakkumised vastavaks praegustele turutingimustele ja klientide ootustele. Uute versioonide lintsaepingid LX50START ja LX50SUPER on Wood-Mizeri kõige soodsamad saeraamid harrastajatele ja algajatele puidusaagijatele.

Wood-Mizeri LX50-sarja lintsaeraamidel on võrreldes Aasiast imporditavate sarnaste masinatega atraktiivsem hind, kõrgem kvaliteet ja parem funktsionaalsus. Saepingid LX50 on tuntud oma kauakestvuse, vastupidavuse ja lihtsa kasutuse poolest. Kui võrrelda LX50 ja teiste sama klassi masinate lõike parameetreid, siis on kiiresti selge, et Wood-Mizeri saeraamid pakuvad rohkem võimalusi: tööpingiga LX50START saab lõigata palke maksimaalse läbimõõduga 66 cm ja pikkusega 3,10 m, tööpingil LX50SUPER on need mõõdud vastavalt 66 cm ja 3,70 cm. See tähendab, et LX50 tööpinkidel saavad puidutöötlejad ellu viia erinevaid projekte ja saavutada suurepäraseid tulemusi, säilitades seejuures konkurentsivõimelise hinna.

Ettevõte Wood-Mizer pöörab palju tähelepanu tehnoloogiliste protsesside kvaliteedile, tuginedes rohkem kui 30-aastasele kogemusele lintsaepinkide tootmises. Mitmed LX50-sarja saeraamide konstruktiivsed lahendused põhinevad lahendustel, mis on mõeldud suurtele puidutöötlemise ettevõtetele. LX50-sarja saeraamid valmistatakse täielikult Wood-Mizeri Euroopa tehases Poolas. Need on valmistatud kvaliteetsetest komponentidest ja detailidest, kasutades kaasaegset tööstustehnoloogiat.

 

 

LX50-sarja moderniseerimine

Moderniseerimise tulemuseks on LX50 tööpinkide suurem funktsionaalsus. Saeraamide LX50START ja LX50SUPER täiustamine eristub lõikepea ava ristkülikukujulise vormi ja masti optimeeritud konstruktsiooniga.

Mõlemal saeraamil on kolmeosaline säng, mis koosneb START-versiooni puhul 1,33 m ja SUPER-versiooni puhul 1,53 m segmentidest. Lõike pikkust saab suurendada, ühendades sängiga lisasegmendid.

Mudeli LX50START standardvarustuses on neli ülevalt paigaldatavat külgtuge (kaks pikka ja kaks lühikest). Versioonil LX50SUPER on kaks reguleeritavat külgtuge, mille asendit on võimalik piki varrast muuta, reguleerides nii ka nende kõrgust olenevalt lõigatava palgi läbimõõdust. LX50-sarja saeraamidel on tugevdatud sängi ristlõiked ja nende arv on suurendatud START-versioonis kuni viieni ja SUPER-versioonis kuueni. START-versioonil on üks palgi käsitsi kinnitamise klamber, SUPER-versioonil kaks. Reguleeritavad jalad kuuluvad saeraami LX50SUPER standardvarustusse, mudeli LX50START puhul saab need juurde tellida.

 

 

Tööpingi LX50 juhtimine on ergonoomiline ja intuitiivselt arusaadav. Operaator asub mugavas asendis, mis tagab saagimise protsessist optimaalse ülevaate. Saepea kõrgust reguleeritakse juhthoova ja skaala abil käsitsi, lõikepea liigutamine edasi ja tagasi toimub sujuvalt rullikutel. Saagimise ajal antakse lõiketerale paagist vesi käsitsi avatava klapiga. Lõiketera pingutamise süsteem on loodud indikaatoriga kruvi alusel. Sae suunavad rullikud tagavad materjali stabiilsuse saeteel.

Kohleri bensiinimootorid on tuntud suure tootlikkuse ja vastupidavuse poolest. Mudeli LX50START puhul saavad ostjad valida kas bensiinimootori Kohler G9 võimsusega 9 hj või elektrimootori EH5 võimsusega 4kW, mudeli LX50SUPER puhul aga bensiinimootori Kohler G14 võimsusega 14 hj või elektrimootori EH7 võimsusega 5,5 kW.

Erinevat tüüpi puidu tõhusaks töötlemiseks on oluline valida sobivat tüüpi lintsaag ja hamba profiil. Tööpinkidele LX50 soovitatavatel Wood-Mizeri lintsaagidel on laius 32 mm, paksus vahemikus 0,9–1,14 mm ja pikkus 3340 mm, mis võimaldab palke saagida tõhusalt ja minimaalse saepuruga.

 

 

Professionaalne tehniline tugi ja tasuta tarne 

Wood-Mizer LX50 tööpingid tarnitakse kaheaastase tootjagarantiiga ja professionaalse tehnilise hooldusega, mis annab tööpingi omanikele investeeringu tegemisel kindluse. Tööpingid LX50 tarnitakse ELi riikidesse tasuta ja neid saab osta Wood-Mizeri kohalikust esindusest või veebipoest. 

Oluline eelis on LX50 tööpinkide taskukohasus ja kiire tarne – tellimuse täitmist ei pea ootama nädalaid. LX50START ja LX50SUPER tööpingid tarnitakse Wood-Mizeri Euroopa peakontori laost Poolas või teie riigi kohalikust laost tavaliselt 2–3 päeva jooksul kompaktsel kaubaalusel, mille mõõdud on 165 × 65 × 98 cm.Kokkupaneku ja esmase seadistamise protsessi selgitatakse üksikasjalikult veebis kättesaadavas videojuhendis. Seega saavad kasutajad kiiresti alustada saeraami kasutamist.

Tööpinkidele LX50 on olemas lisaseadmed: sängi pikendused, lisatoed ja klambrid, rambid palkide pealelaadimiseks, kiil palgi koonuse kompenseerimiseks ja pootshaak palkide käsitsi pööramiseks. Kõiki neid seadmeid saab samuti osta Wood-Mizeri ametlikust veebipoest.

Kui te soovite LX50-sarja tööpinkide kohta rohkem teada saada, siis pöörduge Wood-Mizeri kohalikku esindusse või saatke oma küsimus veebivormi kaudu.

 

***

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!