Täielik hüdraulika, suurem funktsionaalsus ja rahulolu tööst – tutvuge uue saeraamiga Wood-Mizer LT20START

Täielik hüdraulika, suurem funktsionaalsus ja rahulolu tööst – tutvuge uue saeraamiga Wood-Mizer LT20START
20.02.2024

 

Meie missioon oli luua saeraam, mis ühendab hüdraulika ja funktsionaalsuse uskumatult hea hinnaga. Saavutasime selle eesmärgi uue tööpingiga LT20START. See saeraam ühendab endas kõige uuemad tehnoloogiad ja praktilised lahendused, tagades puidu saagimisel erakordse kvaliteedi ja nõudmata seejuures suuri investeeringuid! LT20START vastab turu vajadustele, ühendades endas kõik selle, mida saetööde valdkonna professionaalid ootavad.

Kõigile kättesaadav täiuslikkus 

Lintsaepink Wood-Mizer LT20START vaatab üle täieliku hüdraulikaga varustatud ja tehniliselt täiustatud saeraami kontseptsiooni, muutes selle tänu heale hinnale kättesaadavamaks. Selle mudeli standardvarustusse kuulub hüdraulika täispakett, mis tagab lihtsa ja kiire palkide pealelaadimise, samuti elektrooniline seade Setworks saekõrguse automaatseks seadistamiseks, mis teeb operaatori töö lihtsamaks.

Traditsioon ja uus ajastu 

Mudel LT20 tegi oma debüüdi 2003. aasta detsembris ja tunnistati kohe usaldusväärseks masinaks, mida hindavad nii väikesed kui keskmised ettevõtted ja erakasutajad. Uus mudel LT20START kasutab täielikult ära tööpinkide sarja LT20 rikkalikke kogemusi ja kontrollitud lahendusi. Nüüd tutvustab ettevõte Wood-Mizer seeria LT20 uusi nimetusi – LT20START ja LT20SUPER. Mudel LT20START vastab turu vajadustele ning pakub populaarse ja praktilise varustusega versiooni, mudel LT20SUPER võimaldab lisada erinevaid valikuid, arvestades kasutajate individuaalseid ülesandeid.

 

 

Tehnilised omadused vastavad nõudlusele

Tööpink LT20START saeb maksimaalse läbimõõduga 80 cm ja pikkusega 6,1 m palke. LT20START hüdrauliline pakett sisaldab endas kolme külgtuge, tsentraalset klambrit, pööramisseadet, kahte rullikutega tungrauda joondamiseks ja laadimiskäppi. Hüdraulilisi funktsioone juhitakse intuitiivselt arusaadavate varte komplekti abil ning see tagab tõhusa töö ja hoiab kokku laudade või talade tootmiseks vajalikku aega. Sängi valikulised pikendused 1,8 m, 3,6 m või 7,2 m võimaldavad masinat kohandada pikemate palkide saagimiseks ning suurendavad võimalusi tööpingi kasutuseks ja äri laiendamiseks.

Lõikekõrguse automaatse seadistamise jaoks on saeraamil LT20START ergonoomiline juhtpult koos elektroonilise seadmega SW10 Setworks, mistõttu ei ole vaja teha peast arvutamist ega käsitsi seadistamist. 11 kW elektrimootor on piisava võimsusega nii pehme kui ka tugeva puid töötlemiseks.

Standardvarustusse kuuluvad katusekujulised katted sängi taladele, mis hoiavad tõhusalt ära saepuru kogunemise töödeldava palgi alla ja suurendavad seeläbi oluliselt saagimise täpsust. Seda lahendust on võimalik parandada juurde tellitavate roostevabast terasest katetega, et anda sängile lisakaitse.

Saetera elektriajamiga väljatõmmatav juhtvars stabiliseerib lintsaeteed palgi saagimise ajal. Saetera määrimissüsteem lülitub automaatselt sisse, kui saetera tööle hakkab.

Saepingil LT20START võib olla ka debarker. See seade teeb eelneva lõike koore sisse selles kohas, kus lintsaag palki siseneb, ning see pikendab saetera kasutusiga ning tõstab lõike täpsust ja kvaliteeti.

 

 

Kulude kokkuhoid Wood-Mizeri lintsaagidega

Wood-Mizeri ainulaadsed saelehed pikkusega 4010 mm ja laiusega 32–35 mm tagavad lõike enneolematu tõhususe ja pikaajalisuse, mis teeb tööpingi LT20START ideaalseks saeettevõtetele, kes soovivad minimaalsete ülalpidamiskuludega viia tõhususe maksimaalseks.

Investeering, mis tasub end ära

Lintsaepingi LT20START valik on investeering tõhususse ja usaldusväärsusesse. Uurige, kuidas võib LT20START muuta teie lähenemist puidutöötlemisele ja aidata kaasa teie äri kasvamisele.

Kas tekkisid küsimused? Külastage meie ametlikku veebilehte või võtke ühendust Wood-Mizeri kohaliku esindajaga, et meie pakkumiste kohta rohkem teavet saada.

 

***

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!