Tellige meie UUS hüdraulikaga saeraam LT20START, erihinnaga.

Säästke kuni €4,033

Pakkumine kehtib kuni 13. septembrini 2024

Prindi see lehekülg Lisa võrdlusesse

Lintsaepink LT20START

Laost otsas
Ainult %1 järgi
Taskukohane lintsaeraam LT20START, millel on hüdrauliline süsteem palkide pealelaadimiseks
Mudel LT20START on kõige populaarsema varustuskomplektiga taskukohane lintsaepink koos hüdraulikaga ja elektroonilise joonlauaga Setworks, et muuta töö tõhusamaks.
Kasutegurid
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Kirjeldus Lintsaepink LT20START

2 aastat garantiid

Valmistatud euroopas

Tehniline tugi

hydraulics

Mudel LT20START põhineb universaalsel ja kontrollitud LT20 tööpinkide sarjal ning tagab täieliku funktsionaalsuse ja lõikeparameetrid väga taskukohase hinnaga. Lintsaepink LT20START on saadaval ühe varustuskomplektiga, kuhu kuuluvad täielik hüdrauliline süsteem palkide pealelaadimiseks ja positsioneerimiseks ning juhtpult koos elektroonilise joonlauaga Setworks lõikekõrguse automaatseks seadistamiseks. LT20START tööpink loodi vastuseks kasvavale nõudlusele taskukohaste saeraamide järele, millel on võimsamate saemasinate võimalused.

Saepink LT20START on mõeldud väikestele ja keskmistele ettevõtetele ning erakasutajatele, kes vajavad kasutusvalmis tööpinki koos kõikide kvaliteetseks saagimiseks vajalike funktsionaalsustega. Saeraam LT20START võimaldab palgid tõhusalt ja väikeste kuludega saematerjaliks ümber töödelda!

Tööpingi teist varianti LT20SUPER valmistatakse tellimuse alusel ja selle puhul on ettevõttel võimalus enda ülesannetest ja investeeringute eelarvest tulenevalt valikuid teha.

Lintsaepink LT20START võimaldab saagida palke maksimaalse läbimõõduga 80 cm ja pikkusega 6,1 m. Konstruktsiooni põhiosa moodustab M-suurusega säng. Pikemaid palke saab saagida sängi pikendustega, mis tuleb eraldi juurde tellida.

LT20START on statsionaarne saeraam, mis on soovitatav paigaldada katuse alla ja kinnitada kruvidega betoonpõranda külge. Sängi põiktaladele on paigaldatud katusekujulised katted, millelt suunatakse saepuru alla ja see ei kogune sängis oleva palgi alla. Täiendavalt on võimalik tellida roostevabast terasest katted.

Tööpingi LT20START peamine eelis on hüdrauliline pakett AH3 STANDARD ja see võimaldab operaatoril palke hõlpsasti käsitseda. Süsteemi käivitab elektrimootor võimsusega 3 kW ja sellel tootlikkus on 11 l/min. Komplekti kuulub kolm külgtuge, tsentraalne klamber, palkide pööramise seade, kaks hüdrotungrauda tungrauda palkide joondamiseks sängil ja laadimiskäpad.

Tõhus hüdrauliline süsteem võimaldab palke kiiresti peale laadida, pöörata ja neid kõige optimaalsemal viisil paigutada. Tsentraalne klamber töötab ühel terviklikul vardal horisontaalsel ja vertikaalsel pinnal ning surub palki vastu külgtugesid, hoides seda saagimise ajal tugevalt kinni.

Saeraamil LT20START kasutatakse standardset elektrimootorit võimsusega 11 kW. Tööpingi teise variandi LT20SUPER puhul on saadaval suurem valik mootoreid ja hüdraulikat.

Juhtpuldil on saepea edasi-tagasi liigutamiseks ergonoomiline juhtkang ja laua paksuse automaatseks seadistamiseks elektrooniline joonlaud SW10 Setworks. Selle seadmega ei pea te lõikekõrgust peast arvutama ega käsitsi seadistama.

Saetera juhtvars liigub elektriliselt ja see käivitatakse juhtpuldist. Vars stabiliseerib tera saeteel, mis on eriti oluline kõverate palkidega töötades. Tera pingutust reguleeritakse kruvi ja anduriga. Määrimissüsteem põhineb elektromagnetklapil.

Debarker tellitakse täiendavalt. Debarkeri kasutamine määrdunud, liiva või jääga kaetud koorega palkide saagimisel pikendab lintsae kasutusiga.

Tööpingil LT20START kasutatakse standardset saetera pikkusega 4010 mm ja laiusega 32–35 mm.

Read More
Videod Lintsaepink LT20START
Omadused Lintsaepink LT20START

Lisainfo Lintsaepink LT20START
Lisainfo
Võimsus
Võimsus Elektri-11 kW (E15)
Saagimise Andmed
Läbimõõt 80 cm
Pikkus 6.1 m
Suurim saagimise laius 65 cm
Prussi maksimaalne laius 58 cm
Maksimaalne saagimissügavus 25 cm
Otsa Omadused Ja Valikud
Elektrooniline joonlaud Setworks SW10
Pea kõrguse seadistamine Elektriline
Pea nihutamine ettepoole/tahapoole Elektriline
Saagimislaiuse seadistamine Elektriline
Sae niisutussüsteem Elektriklapp
Sae pingutamise süsteem Indikaatoriga keere
Debarker Optional
Saepuru imuri ava diameeter 101.6 mm (4'')
Tera
Pikkus 4010 mm
Laius 32 mm
35 mm
Lõikerattad
Läbimõõt 483 mm
Tüüp Rihmadega
Materjal Malm
Pingi Omadused Ja Valikud
Sängi tüüp Monorail
Tööpingi sängi risttalade nurklik kuju Standard
Sängi pikenduseds Manual Bed Extension: 1.8 m, 3.6 m or 7.2 m
Bed Features Non-adjustable legs
Palgi Käsitsemine
STANDARD Hüdraulika 3 külgtuge
Keskne klamber ühel vardal
Palgi ümberpööraja
Kaks hüdrotungrauda
Palgilaadur
3 kW Hydraulic Pump (11 l/min)
Saeraami Omadused Ja Valikud
Raamkonstruktsioon Konsool
Standardid CE
Lisaseadmed Stainless Steel Rail Covers
Side Support Top Rollers
Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!