Mobiilse lintsaepingi Wood-Mizer LT20WIDE esitlus

Wood-Mizer LT20WIDE Mobile Sawmill Premiers at French Customer Days 2023
07.06.2023

 

Wood-Mizer on LT20 sarja lintsaepinkidele lisanud WIDE-saepea valiku. LT20WIDE saeraami kasutuselevõtuga on Wood-Mizer lõpetanud WIDE-võimaluse juurutamise kogu oma LT saepinkide sarjale, mis hõlmab LT15, LT20, LT40 ja LT70 pinke. LT20WIDE uut mobiilset versiooni tutvustati esmakordselt Prantsusmaal 2023. aasta märtsis.

WIDE-saepea töötati välja vastuseks tööstuse kasvavale vajadusele lõigata suuri palke. Laia saepeaga saab lõigata palke maksimaalse läbimõõduga 90 cm. Lisaks on WIDE-pea eeliseks näiteks linnatingimustes ja piirkondades, kus suure läbimõõduga palgid on odavad ja neid on lihtne hankida.

 

 

„Põhimõtteliselt on väike LT20WIDE võimeline saagima sellistes mõõtmetes palke, mida tavaliselt töötlevad suured saeraamid,“ räägib Wood-Mizer France’i juht Tizoc Chavez. „LT20WIDE Mobile on mõeldud väikestele saeveskitele ja ettevõtjatele, kuigi see sobib kindlasti ka suurematele efektiivsuse tõstmisele orienteeritud tehastele, aga ka alles alustavatele äridele.“

2023. aasta alguses tutvustas Wood-Mizer mobiilset masinat LT15CLASSIC WIDE, mis oli esitletud ka Prantsusmaal kliendipäevadel, et külastajad saaksid võrrelda mõlema mudeli omadusi ja eeliseid. 

Kui LT15WIDE on ehitatud madalale segmenteeritud manuaalse palgikäsitsemisega sängile, siis LT20WIDE saepingil on klassikaline Wood-Mizeri disain konsoolpea ja hüdrauliliste sängifunktsioonidega. LT20WIDE Mobile’il võib olla kolm palgi laadimise versiooni: manuaalne, standardhüdrauliline ja superhüdrauliline. Superhüdrauliline versioon sisaldab kahte vertikaalset külgtuge, kahevardalist keskklambrit, otsaklambreid, palgipöörajat, palgi tasandustugesid ja laadimishoobasid. Tellija saab valida konfiguratsiooni, mis sobib tema jõudluse ja eelarvega. 

 

 

LT20WIDE saeraami uus versioon on saadaval 7,5 kW, 11 kW ja 15 kW elektrimootoritega, 25 hj bensiinimootoriga ja kas 22 või 25 hj diiselmootoriga.

Plaadi paksuse automaatseks programmeerimiseks mõeldud Setworks SW10 elektroonilise joonlauaga muutub lõikamine mugavamaks, kuna operaator ei pea pärast igat lõiget meeles pidama saepea asendi reguleerimist. Saepea liigub elektriliselt üles/alla ja edasi/tagasi. Vett reservuaarist juhitakse otse terale selle määrimiseks ja lõikekvaliteedi parandamiseks. Elektriline juhtvars toetab tera erineva suurusega materjalide lõikamisel. Tera pinget on saagimise ajal lihtne reguleerida ja hoida. Koorimisseade aitab hoida tera kauem teravana, eemaldades palgilt koort, mustust ja kive otse kohas, kus saag puitu siseneb.

Mobiilset saeraami saab pukseerida metsa, põllumaale või ehitusplatsile, kus on vaja palke lõigata. Saeraami transport pikapiga on mugav ning masina kohapeal tööks ettevalmistamine võtab aega vaid mõne minuti.

 

 

Kliendikohtumine ja uute Wood-Mizeri masinate esitlus Prantsusmaal Malaussène’i lähedal L'Ablé linnas õnnestus suurepäraselt. 29. ja 30. märtsil 2023 said kümned saemehed ja tislerid päikesepaistelise taeva all sõbralikus õhkkonnas jälgida Wood-Mizeri puidutööstuse parimate lahenduste, sealhulgas uue mobiilse lintsaepingi LT20WIDE demonstratsiooni. Wood-Mizer pakub kõikidele lintsaepinkidele 2-aastast garantiid ja esmaklassilist teenindustuge. 

Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge Wood-Mizeri kohaliku esindaja poole.

 

 

***

 

 

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!