Swedish Homestead: Ära mõtle kiirele rahale – mõtle toodangu kvaliteedile

By Wood-Mizer, Europe

 


Jätkame juttu Rootsi talust Swedish Homestead. Helmut Fucks, talu asutaja, räägib sellest, kuidas sihikindel töö pingil LT40 muutis tema saeraami kasulikuks investeeringuks.

Helmut ja tema naine Susanna kasvasid Saksamaal ja kolisid Rootsi, et elada talus. Videoseerias Swedish Homestead vestleb nende poeg Simeon isaga talu elust ja sellest, millise kvalitatiivse muutuse talundis tõi kaasa lintsaepingi LT40 koos hüdraulikaga ostmine viisteist aastat tagasi.

„Armastan töötada kätega, mitte istuda tugitoolis. Nimelt seepärast otsustasime jätta kontoritöö Saksamaal ja osta talu,“ meenutab Helmut. Kord läks Helmut koos pojaga läbi metsa ja nägi seal esmakordselt, kuidas töötas Wood-Mizeri pink. „See oli armastus esimesest silmapilgust,“ naeratab Helmut. „Mõtlesin: on vast masin! Koju jõudes helistan kohe Wood-Mizeri esindajale.“

Oma lintsaepingiga on Helmut töötanud enam kui 5000 tundi, valmistades saematerjali nii oma talu tarvis kui ka klientidele. Mõnele tellijale on vaja saagida sadu palke korraga. Helmut veab oma saeraami töö tegemise kohta, kuna tänu võimsale diiselmootorile võib ta saagida puitu igal pool, isegi metsas.

Helmut jagab metsatööstusäri tarkusi. „Kõige tähtsam, mida on vaja silmas pidada, kui saed palke klientidele – ära püüa teha kiiret raha, vaid tooda kõrge kvaliteediga saematerjali,“ räägib ta. „Sõidan alati tööle kliendi juurde, aga pärast saagimist sõidan ära juba sõbra juurest.“ Nüüdseks on Helmut lõpetanud oma mobiilse saeraami teenuste reklaamimise, kuna tal on juba üle 100 püsikliendi.

„Kui ma alustaksin tööd talus praegu, ostaksin uuesti Wood-Mizeri LT40 pingi,“ räägib Helmut. See saeraam on tõepoolest toonud tohutut kasu töökale peremehele ja tema talundile.

***

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!