Paneelide ja puitplaatide professionaalseks lõikamiseks mõeldud formaatpink Wood-Mizer MS750

Wood-Mizer MS750 Panel Saw for Professional Panel Sizing and Wood Cutting
05.07.2023

 

Wood-Mizer laiendab oma puidutöötlemistoodete valikut täiustatud formaatpingiga, mis on mõeldud erinevate paneelide, vineeri ja puitplaatide lõikamiseks. MS750 on varustatud vastupidava malmist lõikeploki, lõikeketta ja alumiiniumist lükandlauaga. Masin on mõeldud puidutöökodadele ja mööblitootjatele, kes vajavad tõhusaid viise erinevate puitmaterjalide täpseks kalibreerimiseks ja lõikamiseks. 

Formaatpingi MS750 on disaininud Euroopa insenerid, tuginedes puuseppade ja tislerite teadmistele ja kogemustele, kes kasutavad iga päev erinevat tüüpi paneel- ja formaatsaage. Masin põhineb integreeritud malmist lõikeseadmel, millel on 6 kW peamootor ja eraldiseisev 0,75 kW lõikesae mootor. Alumiiniumist lükandlaua kujuline mugav kelk pikkusega 3010 mm ja maksimaalse pikisuunalise lõikelaiusega 1300 mm võimaldab teil teha kõiki täissuuruses paneelide lõikamiseks vajalikke standardseid toiminguid.

 

 

Formaatpingi MS750 on disaininud Euroopa insenerid, tuginedes puuseppade ja tislerite teadmistele ja kogemustele, kes kasutavad iga päev erinevat tüüpi paneel- ja formaatsaage. Masin põhineb integreeritud malmist lõikeseadmel, millel on 6 kW peamootor ja eraldiseisev 0,75 kW lõikesae mootor. Alumiiniumist lükandlaua kujuline mugav kelk võimaldab teil teha kõiki täissuuruses paneelide lõikamiseks vajalikke standardseid toiminguid.

Lõikeseade on paigaldatud masina teraskorpuses asuvale kahele malmist juhikule, mis võimaldab täpselt reguleerida lõike kõrgust ja nurka. Lõikesõlme konstruktsioon põhineb lühikesel põhivõllil ja rihmülekandel. Kuni 400 mm läbimõõduga ketassaelehe vahetamine on kiire ja mugav tänu tööriistavabale kinnitussüsteemile Rapid. 

Tugeva teraskorpusega masin MS750 on väga jäik ning vastupidav vibratsioonile ja deformatsioonile. Kelk on masina kere külge kinnitatud nelja eendiga, mis tagab stabiilse töö ja lõikegeomeetria säilitamise. 

 

 

Malmist töölaud on paigaldatud neljale toele, et seda oleks lihtne alumiiniumist lükandlaua suhtes reguleerida. Terasest korpuse allosas on mehhanism masina tasandamiseks ja ankrute paigaldamiseks.

Wood-Mizer MS750 valmistamiseks kasutatav malm on sepistatud ja töödeldud Euroopas. See on ideaalne materjal töölaudade, lõikeplokkide ja muude puidutöötlemisseadmete elementide valmistamiseks. Malmmaterjal suurendab konstruktsiooni stabiilsust ja jäikust ning vastupidavust vibratsioonile töötamise ajal. 

Kelgu konstruktsioon on paigutatud jäigale mitmekambrilisele anodeeritud profiilile. Lauda stabiliseerivad kaksteist ekstsentrilist juhtrulli. Laud liigub neljal ülikõval terasvardal, viies lisavarras aga tugevdab konstruktsiooni väljastpoolt ja tagab risttala kinnituse. Juhik on varustatud ainulaadsete katete ja harjadega, mis kaitsevad seda saepuru ja prahi eest. 

 

 

Lõike laiuse ja pikkuse täpne mõõtmine on võimalik vertikaal- ja horisontaaljoonlaudadele paigaldatud elektrooniliste lugejate abil. Lugejad tagavad materjali väga täpse ja järjepideva kalibreerimise ja lõikamise; lisaks on neil absoluutse mõõtmise funktsioon.

MS750 juhtpaneelilt on operaatoril juurdepääs ketassae pealülitile (juurdepääs on olemas ka laua serval operaatori käe lähedal asuvast saepaneelist), lõiketera lülitile, aeglasele/kiirele kelgu etteviimisele, lõikekõrguse elektrilise reguleerimise ja saeketta kallaku lülitile, töökiirust näitavate valgusdioodidele ja hädaseiskamisnupule.

Operaatori ohutuse parandamiseks on MS750 varustatud saelehe ülitugevast plastikust valmistatud keskümbrisega, materjali etteanderullikute ja väikese amortisaatoriga kõrguse reguleerimise mehhanismiga. Kaitseümbris tagab ka saelehe ohutu kuni 45-kraadise nurga alla kallutamise.

Saepuru tõhusaks eemaldamiseks on kaks väljalaskeava: esimene 125 mm läbimõõduga ava asub otse lõikeplokis ja teine 100 mm läbimõõduga ava ümbrise kronsteinil. Kõigi puidutöötlemismasinate tootlikkuse tõstmiseks on soovitatav kasutada spetsiaalset tolmueemaldussüsteemi Wood-Mizer MES. 

 

 

Wood-Mizer MS750 on valmistatud Euroopa tehastes esmaklassilistest materjalidest ja komponentidest – originaalne disain ja täiustatud tootmisprotsess tagavad probleemideta töö mitmeteks aastateks. 

Maksimaalse efektiivsuse ja parima jõudluse saavutamiseks erinevate paneelide, MDF-plaatide ja täispuitplaatide lõikamisel valige Wood-Mizer TOOLSi kataloogist õige ketassaag. Kataloog sisaldab laias valikus professionaalseid saelehti paneelide kalibreerimiseks ja lõikamiseks, samuti täispuidu piki- ja ristlõikamiseks. 

Lisateabe saamiseks formaatsae MS750 ja muude puidutöötlemismasinate kohta külastage ametlikku veebisaiti või võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga.

***

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!