Wood-Mizer MS500 — universaalne lauapealne ketassaag, millel on formaat-juurdelõikuspingi funktsioonid

Wood-Mizer Introduces Versatile MS500 – Circular Table Saw with Panel Saw Features
26.07.2023

 

Vastuseks suurenevale nõudlusele tänapäevaste lauapealsete tööriistade järele laiendas ettevõte Wood-Mizer oma puidutöötlemispinkide valikut ja lisas sinna suure funktsionaalsusega lauapealse sae Wood-Mizer MS500. See professionaalne pink on Euroopa inseneride ja kogenud puuseppade koostöö tulemus. See töötati välja, et rahuldada väikeste ja keskmise suurusega puidutöötlemisettevõtete igapäevast vajadust lõigata tõhusalt erinevaid puitplaate. 

Lauapealsel sael Wood-Mizer MS500 on tõhus lõikeseade, mida kaitseb malmist korpus, lõiketera ja liikuv laud, mis on ehitatud liikuvatele rullikutele ja on seetõttu huvitav alternatiiv suurtele, täiemõõdulistele ja alumiiniumist liikuvatele paneelsaagidele. MS500 sobib ideaalselt keskmise suurusega mööbliplaatide lõikamiseks. Täismõõduliste plaatide lõikamisel soovitame siiski kasutada formaat-juurdelõikussaagi (nt Wood-Mizer MS750).

 

 

MS500 on kompaktne masin, millel on lõikamisparameetreid lihtne seadistada ning mille terade kõrgust ja nurka reguleeritakse käsitsi ratastega, millel on andurid täpse lugemise jaoks. Lõike täpne laius ja pikkus loetakse suurendusklaasiga analoogindikaatoritega piki paralleelseid ja ristisuunalisi rullikuid. Ülitäpse, kuni 0,1 mm mõõtmise jaoks saab need asendada elektrooniliste lugejatega. 

Selleks et materjali oleks töölauale lihtne paigaldada ja lõikamine oleks tõhus, on lauapealsel sael MS500 kvaliteetne liugmehhanism, mis töötab nii paralleelses kui ka ristisuunas. Abilaud suurendab stabiilsust töötamisel keerulise materjaliga.

Parajaks lõikamise tera (tuntud ka kui lõikesaag) on materjali täpse ja korrektse lõikamise lahendus, mis täiemõõduliste paneelsaagide puhul on tavaline. Selleks et vahetada peamist teraketast või eemaldada lõikesaagi, piisab ülemise katte lahti keeramisest ja väikese magnetplaadi eemaldamisest. Sel viisil saadakse ligipääs põhitera kiire paigalduse süsteemile. Lõiketera kõrgus on reguleeritav ja kui seda ei kasutata, saab selle alla lasta. 

 

 

MS500 süda on ketassaag, mille maksimaalne läbimõõt on 400 mm ja mis töötab kiirusega 3500 või 4500 pööret minutis. Kiirust saab käsitsi reguleerida, seadistades spindli rihmarataste vahel olevat ajamirihma. MDF-plaadi lõikamiseks soovitame töötada kiirusega 3500 pööret minutis ja kasutada lõikesaagi. Massiivse puiduga soovitame kiirust 4500 pööret minutis ja ilma lõikamiseta.

Lauapealne saag MS500 tarnitakse töölaua tehase seadistustega, kuid parameetrid on võimalik seadistada individuaalselt. Põhitera, mille paneb liikuma 6 kWh võimsusega mootor, ja 0,75 kWh mootoriga lõikesaag on paigaldatud malmist lõikeplokki, mida saab tõsta kõrguse reguleerimiseks või kallutada lõikenurga muutmiseks (0–45 kraadi). Malmist töölaud toetub neljale poldile, mis tagavad täpse joonduse. 

Wood-Mizer kasutab töölaudade ja lõikeplokkide valmistamiseks kvaliteetset malmi Euroopa tuntud tootjatelt. See malm on stabiilne, pikaajaline ja väga vastupidav deformatsioonile ja vibratsioonile. 

 

 

Saepuru ja hakkepuitu on võimalik tõhusalt eemaldada läbi vahetult lõikesõlmel asuva 125 mm läbimõõduga põhiava ja 100 mm läbimõõduga lisaava tera kaitsekorpusel. Lauapealse sae MS500 maksimaalse jõudluse saavutamiseks soovitame kasutada ühte Wood-Mizeri tolmueemaldussüsteemi sarjast MES.

Ohutu ja mugava töötamise jaoks on lauapealse sae MS500 põhikettal kaitsekorpus ja tõstemehhanism. Kaitsekorpus võimaldab materjali 45-kraadise nurga all ohutult lõigata. 

Juhtpaneelil on sae pealüliti, lõikesae spindli lüliti, mootori kiiruste indikaatorid ja hädaseiskamise nupp. 

 

 

Lauapealne saag MS500 töötati välja Euroopa inseneride poolt ja on valmistatud täielikult Euroopa tehastest pärit kvaliteetsetest materjalidest. Originaalne tehniline konstruktsioon ja eesrindlik tootmisprotsess tagavad laitmatu töötamise mitmeteks aastateks. 

Igat tüüpi mööbliplaatide, puitplaatide või massiivse puidu tõhusaks ja kvaliteetseks lõikamiseks soovitame valida sobiv ketassaag Wood-Mizeri TÖÖRIISTADE kataloogist. Puidust valmistoodete tootmiseks loodud puidutöötlemispinke täiendab lai valik ketassaage ja lõikekettaid.

 

 

Lisateabe saamiseks formaatsae MS500 ja muude puidutöötlemismasinate kohta külastage ametlikku veebisaiti või võtke ühendust kohaliku Wood-Mizeri esindajaga.

***

Liituge meie uudiskirjaga
Teile saadetakse e-posti teel eksklusiivseid eripakkumisi, teavet uute toodete kohta ja kutseid eriüritustele!