Uudised

Wood-Mizer tutvustab uut neljakülgset höövel-freespinki MP280

12. mai 2023

Wood-Mizer tutvustab uut neljakülgset höövel-freespinki MP280

Vastuseks puidutööliste kasvavatele nõudmistele on Wood-Mizer välja töötanud teise põlvkonna höövlid, mis põhinevad end maailmas tõestanud populaarsel pingil MP260. Uus neljakülgne MP280 on funktsionaalne ja universaalne puidutöötlemismasin, mis sisaldab ka mitmeid suurema höövel-freespingi MP360 funktsioone.

Wood-Mizer on laiendanud oma puidutöötlemismasinate valikut, lisades sinna uue MP280 höövel-freespingi. MP280 on kompaktne seade, mis ühendab endas hästi tuntud ja ajas tõestanud MP360 ja MP260 pinkide parimad omadused. „Uue masina konstruktsioon põhineb MP260 disainil, kuid sisaldab parimaid tehnilisi lahendusi, mida omab tuntud MP360 pink. Selle tulemusena on meie insenerid loonud täpse, hõlpsasti kasutatava ja soodsa hinnaga masina puuseppadele, kes vajavad tõhusamaid viise puidust valmistoodete tegemiseks,“ räägib Wood-Mizeri puidutöötlusseadmete tootmise juht Radosław Adamkiewicz.MP280 höövel-freespink on mõeldud keskmistele ja suurtele puidutöötlemisettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma klientidele esmaklassilisi puittooteid, nagu põrandalauad, voodrilauad, paneelid, ukse- ja aknaraamid, dekoratiivesemed jne.

MP280 on varustatud intuitiivselt arusaadava juhtpaneeliga, millel on lülitid kõikidele mootoritele ja etteandemehhanismile eraldi, mis vähendab energiatarbimist ja mürataset. Parima võimaliku pinnaviimistluse saavutamiseks käitavad 13,78 kW elektrimootorid lõikepäid kiiruse juures 6000 p/min.

MP280 on varustatud kahe horisontaalse lõikepeaga, millest ülemine on 410 mm pikk ja 88 mm läbimõõduga ning alumine 300 mm pikk ja 72 mm läbimõõduga ning kahe külgmise lõikepeaga (üks fikseeritud ja teine liikuv), mis suudavad töödelda kuni 100 mm kõrgusega materjali. Hööveldamise efektiivsust on võimalik suurendada, lõigates plaati neljast küljest vaid ühe läbikäiguga.

Igal lõikepeal on kaks sirget kiirlõiketerasest valmistatud tera; kuid neid saab vastava tellimuse korral varustada ka profiilnugadega. Massiivne malmist töölaud tagab töö suurema stabiilsuse ja täpsuse ning konstruktsiooni vastupidavuse.

Etteandemehhanismi konstruktsioon põhineb MP360 suuremal plokil ja on muutuva kiirusega 3–15 m/min. Materjal siseneb masinasse ja läheb masinast välja 1,2-meetristel terasest etteandelaudadel, millel on sissepääsuava kohale paigaldatud teraspiirded, et vältida materjali väljapaiskumist.

Masinal on neli laastueemaldusava – üks läbimõõduga 125 mm ja kolm läbimõõduga 100 mm, samuti harjad saepuru tõhusaimaks eemaldamiseks lõikepeade ümbrusest. MP280 höövel ühildub Wood-Mizer MES laastueemaldussüsteemidega, mis on loodud töökoha puhtana ja korras hoidmiseks.

Wood Mizer MP280 | Maksimaalne höövelduslaius

Neljakülgne hööveldamine    250 mm
Kahekülgne hööveldamine    300 mm
Ühekülgne hööveldamine      410 mm

Uuel MP280 höövel-freespingil on kaheaastane tootjagarantii ning sellega kaasneb hooldus ja tehniline tugi, mida teostavad Wood-Mizeri kogenud ja kvalifitseeritud spetsialistid.
***

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Wood-Mizeri pressikeskus

Te olete Wood-Mizeri – maailma juhtiva lintsaagide ja saepinkide tootja – pressikeskuse lehel. Siit leiate ettevõtte uudiseid, seadmete kasutamise lugusid ning videointervjuud saepinkide omanikega.

Iga lugu on äriidee või uus lähenemine, mis aitab oma ärile teise pilguga vaadata. Kui otsite uusi tehnoloogiaid või mõtlete oma projektist saetööstuses, siis olete sattunud õigele kodulehele!


pressikeskus