Small Log Processing

TAARALIIN SLP 2

NUTIKAS AUTOMATISEERITUD PUIDUTÖÖTLEMINE – SEE ON VÄIKSEMAD TOOTMISKULUD JA ROHKEM TOODANGUT

Hankige hinnad ja info!

Automatiseerimise uus tase ja tootmiskulude kokkuhoid – need on puidutöötlemisliini SLP2 peamised omadused. See liin võimaldab nüüd kuni 400millimeetristest toorikutest peene tarbepuidu tootmisel rohkem kasumit teenida.

 SLP2-saagimisliini saab koostada erinevate lahendustena, vastavalt tootmisvajadustele ja eelarvele. Tänu automatiseeritud juhtimisele saab liini teenindamisega hakkama kõigest kaks kuni kolm töötajat.  Keskjuhtimispult asub mugavalt liini ees, mis loob operaatorile hea ülevaate kogu saagimisprotsessist ja võimaldab kergesti juhtida kõiki toiminguid.  

Liin SLP2:
 • analoogidest odavam.
 • väiksed montaažikulud 
 •  rohkem toodangut ja vähem jäätmeid 
 • väiksem energiatarvidus 
 • odav kasutada

Saagimisliin SLP2 – see on kaasaegne lahendus, kus paljude tootmises vajalike toimingute automatiseerimine vähendab ekspluatatsioonikulusid ja suurendab kasumit. 

SLP2 Video

Videointervjuu pingi omanikuga

SEADMED

Võimsus
 TVS-SC2.4L Elektri- 2 x 11 kW
Elektri- 2 x 7 kW
 SHS Elektri- 11 kW 
Elektri- 15 kW 
Elektri- 18.5 kW 
 HR700 Elektri- 11 kW 
Elektri- 15 kW 
Elektri- 18.5 kW 
 Power supply 400 V / 50 Hz, 3Ph
Saagimise andmed
 Min. Log diameter 150 mm
 Max. Log diameter 400 mm
 Min. Log length 1.2 - 2.4 m
 Max. Log length 2.4 - 3.6 m
 Min. Cut width 70 mm
 Max. Cut width 250 mm
Saagimispea 
 Baasvarustus TVS - Kahe saega vertikaalne saepink 
SVS - Ühepealine vertikaalne saepink
SHS - Single Head Saw
HR500 or HR700 - mitme saagimispeaga pink
 Lisaseadmed Materjali pealelaadimine: laadimisramp,
               laadimislaud,
               kaldega laadimislaud
Konveierid: transpordilaud,
                   rullkonveier
 Automated Log Turner
Lintsaag ( length & width )
 TVS-SC2.4L 4.67 m x 32-38 mm
 SHS 4.67 m x 32-38 mm
 HR500 4.01 m x 32-38 mm
 HR700 4.67 m x 32-38 mm
Elektritoite ühendamise nõuded
 Pikkus 28 m
 Laius 8 m
 Kõrgus 2.15 m

SLP2 Layouts

TARBEPUIDU SAAGIMISPROTSESSI ERIPÄRASUS

TVS


Kuni 400millimeetrise läbimõõduga toorikute saagimine õhukesteks laudadeks kahe või nelja saagimispeaga pinkidel on paljude puidutöötlemistehnoloogiate esimeseks etapiks. Wood-Mizer toodab oma klassis maailmas ainukest kahe saagimispeaga vertikaalset saepinki TVS, mis suudab ühe läbimiga teha toorikust kakskantprussi. 

LOE ROHKEM


Ülemised surverullid ja hammastega kettkonveier Selline etteandemehhanism tagab tooriku stabiilsuse saagimispeas ning lisaks suureneb ka pingi tootlikkus, kuna palke on võimalik konveierile asetada järjestikku. Kasutatakse kõverdunud palkide saagimisel. Pindade transpordiks on valmistoodangu laudadel kolm lisavõimalust.

LOE ROHKEM


Materjali, millel juba on kaks lamedat saepinda, prussimise jaoks on võimalik kasutada lamedat kettkonveierit ülemiste tugevate naastrullidega. Tavaliselt kasutatakse seda lahendust, kui kaks TVS-saepinki on ühendatud ühte liini. Teine TVS-i kasutamise variant on palgiserva töötlemine. Suuri palgiservalisi laudasid võib lasta läbi TVS-i ja siis saata jagamispinki või lintsaepinki.

LOE ROHKEM


SHS


Horisontaalne ühepealine väikese hooldusvajadusega saagimisraam. Kompaktsus ja lihtne ehitus võimaldavad seda pinki hõlpsalt ühildada tootliku saagimisliiniga.Pink HR700 on projekteeritud moodulpõhimõttel ning ta on ette nähtud tööstuslikuks kasutamiseks – tootmismahtu on lihtne suurendada saagimispeade arvu suurendamisega. Suurima võimaliku saagimispeade arvu juures suudab pink suure prussi ühe töötsükliga korraga kuueks toorikuks saagida, pinnalauad veel juurdearvatud.

LOE ROHKEM


Eelkoorija Edger EG300 ühendab endas eelkoorija ja mitme peaga saagimise toiminguid. Antud seade suurendab saepingi tootlikkust 20–30%..

LOE ROHKEM

Artiklid seadmete kasutamisest

Nüüdisaegse saetööstuse paradoksid: „Me ei vallandanud kedagi,...

Nüüdisaegse saetööstuse paradoksid: „Me ei vallandanud kedagi,...

Läti ettevõte Pro Wood on WM4000 saeveskiliiniga sama töötajate arvuga kolmekordistanud oma tootmismahte ja saavutanud puidujäätmete peaaegu täieliku utiliseerimise.

Saksa tisleritöökoda saeb Wood-Mizeri WM1000 pingil lahti...

Saksa tisleritöökoda saeb Wood-Mizeri WM1000 pingil lahti...

Kui kaks entusiastist tislerit Heiner Schäfers ja Aron Keidel käsitöökursustel Saksamaal kohtusid, tekkis neil kohe mõte midagi ühiselt ette võtta. See oli 10 aastat tagasi, ja...
USA. Kaubaaluste tootmise pereäri läks üle tööstusseadmetele...

USA. Kaubaaluste tootmise pereäri läks üle tööstusseadmetele...

Viimase 40 aasta jooksul kasvas perekondlik saeveski Coomer & Sons väikesest garaaži idufirmast suureks kaubandusettevõtteks, mis väljastab igal aastal tuhandeid...