Small Log Processing

TAARALIIN SLP 1

KASUMLIK TARBEPUIDU TOOTMINE

Hankige hinnad ja info!

SLP-saagimisliinidel kasutatakse kõikides seadmetes suure tootlikkusega kitsaid lintsaage, mille toodete väljastuskiirus on suurim kui ükskõik millise teise tehnoloogia puhul. 

SLP-liine kasutatakse kõige sagedamini kaubaaluste laudade tootmiseks. Nii saadakse kuni 400millimeetrise diameetriga suhteliselt odavast toorainest hea ärilise väärtusega toode.SLP-saagimisliini saab koostada erinevate lahendustena – see lubab liini hõlpsalt erinevate tootmisvajadustega kohandada. 

SLP-saagimisliin on ehitatud moodul-põhimõttel, kus eri seadmetel kasutatakse samu elektrikomponente, laagreid, veorihmu ja saage. Selline süsteem võimaldab kokku hoida lao- ja tootmiskulusid.

Liin SLP: 
• analoogidest odavam
• väiksed montaažikulud 
• rohkem toodangut ja vähem jäätmeid
•  väiksem energiatarvidus
• 
odav kasutada

SLP 1 Video

Videointervjuu pingi omanikuga

SEADMED

Võimsus
 TVS-SC2.4L Elektri- 2 x 11 kW
 HR200 Elektri- 15 kW
 HR500 Elektri- 2 x 11 kW
 HR700 Elektri- 2 x 15 kW
 Power supply 400V / 50 Hz, 3Ph
Saagimise andmed
 Min. Log diameter 100 mm
 Max. Log diameter 400 mm
 Min. Log length 1.2 m
 Max. Log length 2.4-3.6 m
 Min. Cut width 70 mm
 Max. Cut width 250 mm
Saagimispea 
 Baasvarustus TVS - Kahe saega vertikaalne saepink 
SVS - Ühepealine vertikaalne saepink 
HR500 or HR700 - mitme saagimispeaga pink
 Lisaseadmed Materjali pealelaadimine: laadimisramp,
               laadimislaud,
               kaldega laadimislaud
Konveierid: transpordilaud,
                   rullkonveier
Lintsaag ( Pikkus & Laius )
 TVS-SC2.4L 4.67 m x 32-38 mm
 HR200 4.01 m x 32-38 mm
 HR500 4.01 m x 32-38 mm
 HR700 4.67 m x 32-38 mm
Elektritoite ühendamise nõuded
 Pikkus 28 m
 Laius 8 m
 Kõrgus 2.15 m

SLP1 Layouts

SLP 1 omadused

Kahe saega vertikaalne saepink TVS


Kuni 400millimeetrise läbimõõduga toorikute saagimine õhukesteks laudadeks kahe või nelja saagimispeaga pinkidel on paljude puidutöötlemistehnoloogiate esimeseks etapiks. Wood-Mizer toodab oma klassis maailmas ainukest kahe saagimispeaga vertikaalset saepinki TVS, mis suudab ühe läbimiga teha toorikust kakskantprussi. 

LOE ROHKEM


Ümarpalgi kettkonveier asub V-renni alaosas ning ta on varustatud palki transportivate hammastega. Hammaste vahemaad saab muuta vastavalt palgi pikkusele. Sellist palkide etteandemehhanismi kasutatakse siledate ja sama pikkusega palkide töötlemise korral.

LOE ROHKEM


Ülemised surverullid ja hammastega kettkonveier Selline etteandemehhanism tagab tooriku stabiilsuse saagimispeas ning lisaks suureneb ka pingi tootlikkus, kuna palke on võimalik konveierile asetada järjestikku. Kasutatakse kõverdunud palkide saagimisel. Pindade transpordiks on valmistoodangu laudadel kolm lisavõimalust.


LOE ROHKEM


For squaring up timber which already has two flat cut surfaces, a flat feed chain is available with heavy, spiked top-rollers. This is commonly used when two TVS units are used in line together. Another popular use for the TVS is for the slab recovery line. Large slabs can be put through the TVS and then fed down to a resaw or multi head resaw.

LOE ROHKEM


Vertikaalset ühe saagimispeaga pinki SVS soovitatakse kasutada peale tooriku töötlemist kahepealises TVS-pingis. Sel viisil saadakse kolmetahuline pruss, mida võib järgnevalt töödelda mitmepealises saepingis. SVSi suurim saagimislaius on 300 mm. Tooriku suurimad mõõtmed – laius 400 ja kõrgus 250 mm.

LOE ROHKEM


Ahvatlev hind ning võimalus järk-järgult suurendada puidusaagimise võimekust vastavalt teie äri arengule, teevad pingist HR500 taaralaudade tootjate jaoks ideaalse lahenduse. Moodulkonstruktsioon, mis võimaldab paigaldada üks kuni kuus saagimispead, lubab saematerjali turu nõudlusele paindlikult reageerida. Lühikeste prusside (pikkusega alla 1,2 m) või sisepingetega toorikute jaoks on lisavarustuses kaheosaline terasest kinnisurumisrull.

LOE ROHKEM


Eelkoorija Edger EG300 ühendab endas eelkoorija ja mitme peaga saagimise toiminguid. Antud seade suurendab saepingi tootlikkust 20–30%.

LOE ROHKEM

Materjali pealelaadimisseadmed

Kahveltõstuk tõstab palgid rambile. 


Töökindel süsteem raskete tootmistingimuste jaoks. Konstruktsioonis on

 • • võimas käigukastiga mootor
 • •  vastpidav kett
 • • tugitorud 200 x 100

 


Kogumis-laadimisramp on projekteeritud nii, et palgid antakse ette otse konveierile, mis nad TSVi saagimispeasse toimetab. See võimaldab operaatoril kogu tähelepanu pöörata palkide õigele asendile vahetult sae ees.

 • •  Haakekonksudega keti abil on hõlbus palke sorteerida.
 • •  Spetsiaalne mehhanism võimaldab palke ühekaupa laadida
 • • Vastupidav konstruktsioon koosneb mootorist ja käigukastist

Iga saepink on eriline. Ja sellepärast me tegimegi endale moodullaua. Tellige etteande- ja vastuvõtumoodul, ja seejärel nii palju pikendusi, kui palju Teil vaja on! Te võite vastavalt oma tootmisülesannetele konveieri pikemaks või lühemaks teha ning muuta selle kõrgust ja kallet. Nagu ka kõik teised meie laadimisseadmed, on see seade tugev ja vastupidav – ta töötab edukalt ka kõige raskemates tingimustes.

Kaldlauad  – seatakse vajaliku nurga alla külglaudade eemaldamiseks. 

Tasapinnalised transpordilauad  –  saab hõlpsalt pikenduste abil suurendada

 • • Kvaliteetsed ketid
 • •  Vabasti palgi ühekaupa etteandmiseks
 • • Vastupidav mootor ja käigukast
 • •  Tugev konstruktsioon

Lihtne rullkonveier on konveierisüsteemi oluline element. Konveieri abil saab materjali liikumist eri tööpinkide vahel ühendada. See vähendab tööjõukulu ning tagab materjali pinkidesse sujuva etteandmise. 

SLP liini installeerimine maailma eri maades
  Artiklid seadmete kasutamisest

  Uus Tai puidutöötlusettevõte panustab investeeringute tasuvusse

  Uus Tai puidutöötlusettevõte panustab investeeringute tasuvusse

  Biomassi tootev ettevõte on otsustanud luua uue suuna, milleks on kaubaaluste tootmine, ning investeeris tavapärasematest seadmetest kiirema tasuvuse tagavatesse saepinkidesse.
  Lisage oma saeveskisse höövelduspink ja te pääsete uutele turgudele

  Lisage oma saeveskisse höövelduspink ja te pääsete uutele turgudele

  Toorpalkide lõikamisest kuni toorikute hööveldamise ja vooderdise valmistamiseni – šotlane Sandy Crook teeb seda kõike ise Wood-Mizeri seadmete abil.

  Massiivne saeraam meelitab Taani peresaeveskisse uusi kliente

  Massiivne saeraam meelitab Taani peresaeveskisse uusi kliente

  „Kui ma esimest korda ärisse astusin ja suutsin kasumit teenida, mõistsin, kui lihtne on pinki kasutada ja kui huvitav see on. See inspireerib mind iga päev saeveskis töötama,“...