SetWorks

Elektrooniline Joonlaud Setworks 

Igapäevane puidusaagimine nõuab palju mõõtmist ja arvutamist, mis vähendab operaatori töövõimekust. Wood-Mizeri elektroonilised joonlauad Setworks välistavad inimese poolt tehtavad võimalikud eksimused ning tõstavad seeläbi protsessi tootlikkust tervikuna. Kasutades elektroonilist joonlauda Setworks, ei pea operaator enam peast arvutama. Ta peab vaid programmeerima laua vajaliku laiuse ja alustama saagimisega.ACCUSET

Selle elektroonilise seadme funktsionaalne võimekus ületab tunduvalt seadmete Setworks ja PLC Setworks võimekuse. Seadmes АCCUSET saab programmeerida 16 erinevat lauapaksust. Neli töörežiimi.

  • • Manual Mode - käsijuhtimine
  • • Auto up / Auto down mode- lüliti vajutus viib saagimispea automaatselt üles/alla etteantud kohta.
  • Pattern Mode - võimalik on kasutada 16 eelprogrammeeritud saagimisparameetrit.
  • Reference Mode - süsteem salvestab saagimispea asendi prussi mõlemas otsas. 

PLC Setworks

See elektrooniline seade paigaldatakse saepinkidele, kus saagimispea asendit (üles/alla) juhitakse alalisvoolumootoritega. PLC toimingud on sarnased tavalise elektroonilise joonlaua Setworks toimingutega – programmeerimisvalikus on kaks lauapaksust. Programmeeritud andmete kasutamine suurendab saagimise efektiivust ja kokkuvõttes ka kasumlikkust. PLC Setworks teab saagimispea üles/alla liikumise piirasendeid ning tal on sisseehitatud, sängiga seotud kalkulaator, mis võimaldab palki saagida täpselt vastavalt spetsifikatsioonile.


SW-PLC2

Seade SW-PLC2 seab saagimispea automaatselt määratud kõrgusele. SW-PLC2 Setworks koosneb programmeeritavast loogikakontrollerist (PLC), mille magnetriba abil loetakse saagimispea vertikaalasendit, programmeeritavast juhtpuldist ja asünkroonmootorites kasutatavast kiiruse regulaatorist.         


SW Setworks

Lihtne seade võimaldab suurendada pingi tootlikkust saagimispea kiire positsioneerimisega järgmiseks töötsükliks. Seda joonlauda saab paigaldada nii vahelduv- kui ka alalisvoolumootoritega saepinkidele ning ta võimaldab pinki kiiresti seadistada erinevatele saagimispaksustele ilma neid mõõtmeid eelnevalt programmeerimata.